O raporcie

Po raz drugi Grupa ING Banku Śląskiego przygotowała raport roczny w wersji online, który odwołuje się do najlepszych światowych praktyk w zakresie raportowania zintegrowanego. Aby ułatwić czytelnikom posługiwanie się narzędziami interaktywnymi, przygotowaliśmy instrukcję opisującą kluczowe funkcjonalności. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej animacji jeszcze przed rozpoczęciem lektury raportu.

zamknij
PL ENG A wersja-kontrastowa informacja
Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

30 maja 2017 roku Zarząd przyjął nową „Strategię zrównoważonego rozwoju ING Banku Śląskiego S.A. na lata 2017–2019”, którą od razu zaczęliśmy wdrażać. Po pół roku podsumowaliśmy pierwsze efekty. Okazało się, że cele postawione do 2019 roku udało nam się w większości osiągnąć już w tym krótkim czasie.

Pod koniec 2017 roku postanowiliśmy włączyć strategię zrównoważonego rozwoju w strategię biznesową. Dodatkowo chcieliśmy, aby całą strategię można było łatwo komunikować zarówno wśród pracowników, jak i interesariuszy zewnętrznych. Zależy nam, aby pracownicy aktywnie włączali się w realizację tej strategii.

Te wszystkie elementy skłoniły nas do podjęcia decyzji o uproszczeniu strategii i postawieniu nowych celów. Proces ten rozpoczęliśmy w grudniu 2017 roku.

Jednak ponieważ strategia na lata 2017–2019 została w większości zrealizowana, prezentujemy jej efekty.

Klient

Pracownik

Rynek i media

ustawienia
zamknij

Zmień walutę na:

Zmień:

zamknij

Wyniki wyszukiwania: