O raporcie

Grupa ING Banku Śląskiego przygotowała raport roczny w wersji online, który odwołuje się do najlepszych światowych praktyk w zakresie raportowania zintegrowanego. Aby ułatwić czytelnikom posługiwanie się narzędziami interaktywnymi, przygotowaliśmy instrukcję opisującą kluczowe funkcjonalności. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej animacji jeszcze przed rozpoczęciem lektury raportu.

Zintegrowany Raport Roczny
ING Banku Śląskiego 2019

Jesteśmy aktywni

BW_2017_CGM_Creative_Studio_326 BW_2017_CGM_Creative_Studio_326

Biegnij Warszawo

Od 2017 roku jesteśmy Partnerem Generalnym Biegnij Warszawo. Za każdego biegacza, który ukończy bieg na 10 km i maszerującego 5 km, bank przekazuje pieniądze na rzecz Fundacji ING Dzieciom. W 2019 roku bieg ukończyło 706 biegaczy – pracowników ING, a Maszeruję-Kibicuję 1 500 maszerujących pracowników. Dodatkowo poprzez kulturę biegania i wspólnego wyścigu, wzmacniamy zaangażowanie pracowników, ich integrację oraz wspieramy zdrowy styl życia.

Turniej piłki nożnej

W czerwcu 2019 roku piłkarze – pracownicy naszego banku z całej Polski – walczyli o tytuł Mistrza ING podczas charytatywnego turnieju na stadionie MORiS w Chorzowie. Zwycięzcy przekazali nagrody dla 3 fundacji: dla Fundacji Akademia Łukasza Piszczka, Stowarzyszenia Nie widzę przeszkód i Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej.

W charytatywnym turnieju piłkarskim ING udział wzięło 309 zawodników z całej Polski, którzy stworzyli 32 drużyny. Turniej to inicjatywa naszych pracowników, związana z 30-leciem banku.

Turniej piłki plażowej

W sobotę 31 sierpnia 2019 roku rozegraliśmy Turniej Siatkówki Plażowej ING. Zawody odbyły się na Monta Beach Club w Warszawie. W rozgrywkach wzięły udział 24 drużyny. Gościem specjalnym turnieju był Marcin Nowak, polski siatkarz, były Reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Atlancie. Wspieranie postaw prosportowych i aktywnych jest ważną częścią programu well-being w banku. Również ten turniej zorganizowaliśmy z inicjatywy naszych pracowników.

Mocodajnia

28 października 2019 roku w Katowicach ruszyła Mocodajnia. Jest to miejsce, które – w zależności od potrzeb – może być salą fitness, salą spotkań albo kreatywną przestrzenią warsztatową. Sprzęt i zajęcia są dostosowane do zgłaszanych zainteresowań. Przez cały tydzień przed godzinami pracy oraz po nich prowadzone są ćwiczenia dla naszych pracowników. Większa część z nich jest ukierunkowana na profilaktykę schorzeń kręgosłupa oraz redukcję poziomu stresu.

Zmień walutę na:

Zmień:

Wyniki wyszukiwania: